SlovenskyEnglishGermanPусский
Rezervácia: +421 52 4262 799
Jiřího Wolkera 1, 058 01 Poprad, Mapa

Kontakty:

Recepcia:

recepcia@hotel-europa.sk

+421915369765  alebo  +421524262799

Hotel manager:

info@hotel-europa.sk

Ak sa chcete stať členom nášho tímu, prosím zašlite svoj životopis a miesto o ktoré sa uchádzate na:

praca@hotel-europa.sk

POLOHA HOTELA

Hotel Europa sa nachádza v tesnej blízkosti hlavnej vlakovej (s priamym električkovým spojením do Vysokých Tatier) a autobusovej stanice. Má výhodnú polohu vzhľadom k centru mesta, športovým areálom a aquaparku Aquacity Poprad.


GPS [+49° 3' 32.82", +20° 17' 37.51"]

AKO SA K NÁM DOSTANETE

Vlakom Autobusom Lietadlom
Železničná st. Poprad Tatry
ŽSSK
Autobusová st. Poprad
Cestovné poriadky
Letisko Poprad - Tatry
Airport Poprad
50m 150m 3km

 

Zo smeru od Žiliny: Z diaľnice (D1/E50) odbočte na výjazde Poprad-Západ, odbočte vpravo na Svitskú cestu (18) a pokračujte stále rovno, prídete na Partizánsku ulicu, po ktorej pokračujte rovno až po kruhový objazd, z kruhového objazdu druhým výjazdom na ulicu Slovenského odboja, po nej stále rovno, potom odbočte vpravo na Wolkerovu ulicu, prejdete okolo autobusovej stanice a dorazili ste do cieľa.
Zo smeru od Prešova: Z diaľnice (D1/E50) odbočte na výjazde Poprad-Západ, odbočte vľavo na Svitskú cestu (18) a pokračujte stále rovno, prídete na Partizánsku ulicu, po ktorej pokračujte rovno až po kruhový objazd, z kruhového objazdu druhým výjazdom na ulicu Slovenského odboja, po nej stále rovno, potom odbočte vpravo na Wolkerovu ulicu, prejdete okolo autobusovej stanice a dorazili ste do cieľa.
Zo smeru od Rožňavy: Do Popradu prichádzate po ceste č. 67, na svetelnej križovatke pokračujte rovno až po kruhový objazd, z kruhového objazdu odbočte tretím výjazdom na ulicu Partizánska pokračujte po ďalší kruhový objazd z ktorého odbočte prvým výjazdom na ulicu Slovenského odboja, po nej stále rovno, potom odbočte vpravo na Wolkerovu ulicu, prejdete okolo autobusovej stanice a dorazili ste do cieľa.